Кошик порожній
Меню
Зателефонувати
Матраси ортопедичні

➤ Uno ЕММ

Ортопедичні матраси Sleep&Fly Uno ↔ АКЦІЯ ⇒  від - 20% + ПОДАРУНОК наматрацник + безкоштовна доставка ⇐

► Ортопедичні матраси Sleep&Fly  Uno - це колекція, що складається з шести виключно односторонніх матраців комфорт-класу  (Uno S, Uno М, Uno L, Uno XL , Uno XXL, Uno XXXL .
За статистикою, 70% покупців двосторонніх матраців не виконують головної вимоги - перевертати його 2 рази на рік, і тим самим, по суті використовують 50% можливостей вироби і значно скорочують термін його експлуатації.

 Sleep & Fly  пропонує Вам всі переваги двосторонніх матраців, прибираючи набридливу вимогу- регулярно їх перевертати.
В односторонніх матрацах особлива увага приділяється верхнім верствам матраца, накопичуючи саме там всі ключові елементи і матеріали, покликані забезпечити анатомічний і ортопедичний ефекти.
Якість чохла грає не останню роль, адже саме з ним Ви будете постійно контактувати і від його експлуатаційних характеристик залежить зовнішній вигляд і презентабельність матраца. Чохли матраців з серії Uno Sleep & Fly  виготовляються з суперміцного бельгійського структурного жаккарда, який стійкий до деформацій і неймовірно практичний у догляді.
Односторонні матраци Уно не володіють класичним ефектом «зима-літо», однак, що входять до їх складу термостабільні матеріали забезпечують терморегуляцію, оптимальний волого-і повітрообмін, за рахунок чого на них комфортно спати в будь-яку пору року.
Так як односторонні матраци Уно не потрібно перевертати взагалі, виробник приділив особливу увагу міцності, довговічності і зносостійкості використовуваних тканин і матеріалів з тим, щоб виріб прослужило Вам довгі роки!

Розміри та ціни на ортопедичні матраци уточнюйте у менеджерів ... ☎ ...Нові записи в блозі

Зателефонувати

Натисніть на телефонний номер